Op zaterdag 17 maart werd in Voorschoten de Jeugdcubcompetitie voor de E-groep gespeeld. Hier de uitslagen:

Eindstanden:

A
1. Leiderdorp 1                10 - 17
2. Leiderdorp 2                 6 - 12
3. OEW 1                         5 - 10
4. Voorschoten 1                 3 -  9

B
   JCC E            Mp Bp  1  2  3  4   5  6   7   8
1. SV Leiderdorp 3  13 23½ x  2  3½ 4   4  3   3   4
2. SC Bodegraven    11 17  2  x  2  2½  3  2½  3   2
3. SV Voorschoten 3  8 13½ ½  2  x  1   2  2½  2½  3
4. OEW 4             7 13½ 0  1½ 3  x   1  3   3   2
5. OEW 2             6 12  0  1  2  3   x  2   2   2
6. SV Voorschoten 2  4 13  1  1½ 1½ 1   2  x   2   4
7. OEW 3             4 11  1  1  1½ 1   2  2   x   2½
8. SV Voorschoten 4  3 8½  0  2  1  2   2  0   1½  x

Ranking and Games after round 6 of JCC E
No.  PNo.  Name                          R1    R2    R3    R4    R5    R6    CB Score
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.    
2  Zilverentant, Maarten         6b1  14w1  10b1   6w1  14b1  10w1    0  6.0
  2.    8  Jagmohan, Raul                4w0  12w1  16b1   4b1  12b1  16w1    0  5.0
  3.    1  Kroetkov, Ivan                5w1  13b½   9w0   5b1  13w1   9b1    0  4.5
  4.    9  Van Harten, Eva              13w1   5w1   1b1  13b0   5b1   1w0    0  4.0
       11  Segers, Job                  15w1   7w0   3b1  15b1   7b1   3w0    0  4.0
       16  Vinkesteijn, Ka Ling         12w1   4b1   8w0  12b1   4w1   8b0    0  4.0
  7.    3  Koster, David                 7w½  15b1  11w0   7b1  15w0  11b1    0  3.5
  8.    4  Schadler, Lucas               8b1  16w0  12b1   8w0  16b0  12w1    0  3.0
        7  Salomons, Quinten             3b½  11b1  15w1   3w0  11w0  15b½    0  3.0
        6  Van der Putten, Lodewijk      2w0  10w1  14b1   2b0  10b0  14w1    0  3.0
 11.   13  Platenburg, Jarno             9b0   1w½   5b1   9w1   1b0   5w0    0  2.5
 12.   10  De Jong, Tijn                14b1   6b0   2w0  14w0   6w1   2b0    0  2.0
 13.   15  Goemans, Michiel             11b0   3w0   7b0  11w0   3b1   7w½    0  1.5
 14.    5  Truijers, Levi                1b0   9b0  13w0   1w0   9w0  13b1    0  1.0
       14  De Gruiter, Mark             10w0   2b0   6w0  10b1   2w0   6b0    0  1.0
 16.   12  Warnaar, Alisha              16b0   8b0   4w0  16w0   8w0   4b0    0  0.0


   SC Bodegraven             r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 N W  Brd Kl Jeugd TPR RaTg W-We
1. Jonathan Jacobs           0  0  ½  0  1  0  0  7 1½ 1,0 1z 472   241 467  -1,545
2. Daniel de Gier            1  1  1  1  0  1  1  7 6  2,0 1w 347   598 293  +1,520
3. Evianne Jacobs            0  1  0  0  1  1  1  7 4  3,0 1z 521   344 293  +0,739
4. Jonathan de Gier          1  1  1  1  ½  0  1  7 5½ 4,0 1w       541 315

   OEW 3                     r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 N W  Brd Kl Jeugd TPR RaTg W-We
1. Kieran Cunningham         1  1  1  0  1  1  1  7 6  1,0 1z 404   789 484  +1,393
2. Filip Parlevliet          ½  0  ½  -  0  0  0  6 1  2,0    232   100 376  -0,880
3. Max van Opstal            0  0  -  1  ½  1  -  5 2½ 2,8 1w 100   325 325  -0,231
4. Tymen Verstijlen          ½  -  1  0  0  -  0  5 1½ 3,4 1z       349 499
5. Marieke Wagenaar          -  0  0  0  -  0  0  5 0  4,0 1w           418

   OEW 4                     r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 N W  Brd Kl Jeugd TPR RaTg W-We
1. Mark Warnaar              0  0  ½  1  -  1  1  6 3½ 1,0    439   536 476  -0,331
2. Misha Mikael Chatsjatrian 0  0  0  -  1  1  1  6 3  1,8    191   376 376  -0,210
3. David Bouman              0  1  -  0  0  1  1  6 3  2,7          264 264
4. Amina Maatoug             0  -  1  1  1  0  -  5 3  3,4 1w       542 470
5. Tim Warnaar               -  0  0  1  0  -  0  5 1  4,0 1z           212

   SV Voorschoten 3          r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 N W  Brd Kl Jeugd TPR RaTg W-We
1. Yannick Wiggers           -  0  0  -  0  0  0  5 0  1,0 1z           467
2. Peter Schrijver           ½  -  -  -  -  -  -  1 ½  1,0 1z 206   206
3. Tijs Leemans              0  0  1  1  1  0  1  7 4  1,9 3w       394 342
4. Mae Ling Vinkesteijn      1  0  0  0  ½  0  1  7 2½ 2,9 3z 175   202 306  -0,862
5. Kylian van Veen           1  ½  1  1  1  1  1  7 6½ 3,9 3w       888 470
6. Fatima Eltayeb            -  -  -  0  -  -  -  1 0  4,0 1z 212

   SV Voorschoten 2          r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 N W  Brd Kl Jeugd TPR RaTg W-We
1. Floor Leemans             ½  1  0  0  0  0  0  7 1½ 1,0 1w       198 424
2. Tristan Maas              1  1  0  1  1  1  0  7 5  2,0 1z 361   475 314  +0,148
3. Jolien Menning            -  -  -  -  -  0  -  1 0  3,0 1w           100
4. Timo van der Bijl         0  1  1  0  0  -  -  5 2  3,0 1w       296 369
5. Ivo Weidema               0  1  0  1  ½  1  0  7 3½ 3,9 3z       418 418
6. Fatima Eltayeb            -  -  -  -  -  -  1  1 1  4,0 1w 212   405

   SV Leiderdorp 3           r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 N W  Brd Kl Jeugd TPR RaTg W-We
1. Marc Kentstra             1  1  1  1  1  1  0  7 6  1,0 1w 684   719 414  -0,296
2. Björn van Houdt           1  1  1  1  1  0  1  7 6  2,0 1z 677   555 250  -0,612
3. Thomas Kentstra           1  1  0  1  1  0  1  7 5  3,0 1w 499   487 325  -0,119
4. Dianne Guis               1  ½  1  1  1  1  1  7 6½ 4,0 1z 418   837

   OEW 2                     r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 N W  Brd Kl Jeugd TPR RaTg W-We
1. Enno Hankel               0  1  1  1  0  1  1  7 5  1,0 1w 342   661 500  +0,779
2. Rik van der Linde         ½  1  0  0  0  1  0  7 2½ 2,0 1z 121   257 362  +0,307
3. Arthur Stoffels           1  0  1  1  0  0  0  7 3  3,0 1w 280   272 324  +0,200
4. Eline Abspoel             ½  1  0  0  0  0  0  7 1½ 4,0 1z       192 418

   SV Voorschoten 4          r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 N W  Brd Kl Jeugd TPR RaTg W-We
1. Jelle Nijhuis             1  0  0  0  -  0  1  6 2  1,0          352 476
2. Twan Surie                0  0  ½  -  0  0  0  6 ½  1,8              250
3. Leon Zwanenburg           1  0  -  0  1  1  -  5 3  2,6 1z       565 493
4. Dylan de Heer             0  -  0  0  0  1  0  6 1  3,3 2w           337
5. Jolien Menning            -  0  1  0  1  -  0  5 2  4,0 1z       346 418