Leiderdorp, Voorschoten en OEW naar NK in Baarn.
Uitslagen LSB JCC 2007, categorie C:
1e ronde, zaterdag 17 maart:
SV Leiderdorp C1 - SV Leiderdorp C2 2 - 2
O.E.W. C1 - O.E.W. C2 3 - 1
SV Voorschoten C1 vrij
2e ronde, zaterdag 17 maart:
O.E.W. C2 - SV Voorschoten C1 0 - 4
SV Leiderdorp C1 - O.E.W. C1 2 - 2
SV Leiderdorp C2 vrij
3e ronde, zondag 1 april:
O.E.W. C1 - SV Leiderdorp C2 4 - 0
SV Voorschoten C1 - SV Leiderdorp C1 1½-2½
O.E.W. C2 vrij
4e ronde, zondag 1 april:
SV Leiderdorp C2 - O.E.W. C2 3 - 1
O.E.W. C1 - SV Voorschoten C1 1½-2½
SV Leiderdorp C1 vrij
5e ronde, zondag 1 april:
SV Voorschoten C1 - SV Leiderdorp C2 3 - 1
O.E.W. C2 - SV Leiderdorp C1 0 - 4
O.E.W. C1 vrij
Uitslagen LSB JCC 2007, categorie D:
1e ronde, zaterdag 17 maart:
O.E.W. D1 - O.E.W. D2 3 - 1
O.E.W. D3 - SV Voorschoten D1 0 - 4
SV Leiderdorp D1 - SV Leiderdorp D2 4 - 0
2e ronde, zaterdag 17 maart:
O.E.W. D2 - SV Leiderdorp D2 1½-2½
SV Voorschoten D1 - SV Leiderdorp D1 1 - 3
O.E.W. D1 - O.E.W. D3 3 - 1
3e ronde, zaterdag 17 maart:
O.E.W. D3 - O.E.W. D2 0 - 4
SV Leiderdorp D1 - O.E.W. D1 3 - 1
SV Leiderdorp D2 - SV Voorschoten D1 1 - 3
4e ronde, zondag 1 april:
O.E.W. D2 - SV Voorschoten D1 ½-3½
O.E.W. D1 - SV Leiderdorp D2 3 - 1
O.E.W. D3 - SV Leiderdorp D1 0 - 4
5e ronde, zondag 1 april:
SV Leiderdorp D1 - O.E.W. D2 4 - 0
SV Leiderdorp D2 - O.E.W. D3 4 - 0
SV Voorschoten D1 - O.E.W. D1 3 - 1
Eindstand C:
a | SV Leiderdorp C1 | x | 1 | 2 | x | 2 | 1 | 6 | 2e | |
b | O.E.W. C1 | 1 | x | 0 | x | 2 | 2 | 5 | 3e | |
c | SV Voorschoten C1 | 0 | 2 | x | x | 2 | 2 | 6 | 1e | |
d | xxx | x | x | x | x | x | x | x | x | |
e | O.E.W. C2 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | 5e | |
f | SV Leiderdorp C2 | 1 | 0 | 0 | x | 2 | x | 3 | 4e |
Eindstand D:
naam: | a | b | c | d | e | f | T | Pl | ||
a | O.E.W. D1 | x | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | 3e | |
b | O.E.W. D3 | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6e | |
c | SV Leiderdorp D1 | 2 | 2 | x | 2 | 2 | 2 | 10 | 1e | |
d | SV Leiderdorp D2 | 0 | 2 | 0 | x | 0 | 2 | 4 | 4e | |
e | SV Voorschoten D1 | 2 | 2 | 0 | 2 | x | 2 | 8 | 2e |
Deelnemers C-groep (nummers 1 en 2 naar NK Baarn herfst 2007):
1. SV Voorschoten (Elwin & Jasper vd Auweraert, Igor Damen, Gerben vd Hoeven)
2. SV Leiderdorp C1 (Mart Hortensius, Martijn Otten, Kart Laan, Heleen Otten)
3. OEW C1 (Donna Kok, Kasper Wijshoff, Girish van Hall, Beau vd Marck)
4. SV Leiderdorp C2 (Alexander Vierkant, Tom Mentink, Martijn Vonk, Arjen Peijen, Thomas Wissink)
5. OEW C2 (Skander Mabrouk, Nouri Mabrouk, Sjoerd Bergman, Evelien Visscher, Eva Schipper)
Deelnemers D-groep (nummers 1-3 naar NK Baarn herfst 2007):
1. SV Leiderdorp D1 (Myrre Hortensius, Mats van Lit, Joris Pries, Yvar Verseef en Willemijn de Voogt)
2. SV Voorschoten (Midas Ratsma, Kevin Bruggeman, Rosa Ratsma, Jip Damen)
3. OEW D1 (Alexander Polak, Sena Özdemir, Maarten van Harten, Wessel Braggaar)
4. SV Leiderdorp D2 (Michael Bekker, Sasha Shikman, Rowan van Dijk, Pieter van der Meij)
5. OEW D2 (Daniël Borkent, Ernst van Ekeren, Duleen van Gunsteren, Joël Fleuren, Tijn Koenen)
6. OEW D3 (Joshua van Velzen, Reinout Ubbink, Floris te Velde, Bas Blok)
(bron: wedstrijdformulieren)