KALENDER JEUGD Leidse Schaakbond 2019-2020
(Landelijke activiteiten van belang voor deze kalender zijn hier weergegeven, maar zijn aan verandering onderhevig)
(Zie ook www.schaakkalender.nl)


Maand Landelijk LeiSB Datum Dagen Locatie
Augustus ONJK   5-10 aug ma-za Borne
September NJCC: A, C en E (1)   14 sep zat Rotterdam
    GP-1 (Leiderdorp) 21 sep zat Leiderdorp
  Kwalificatie NJK A,B,Cm (1)   21-22 sep za-zo Arnhem
  KNSB Competitie (1)   28 sep zat  
Oktober NJCC: A, C en D (2,1)   5 okt zat Rotterdam
    Stertraining (1) 6 okt zon Leiden
  Hutton Toernooi Hutton Toernooi 12 okt zat Hoorn
    GP-2 (Op Eigen Wieken) 26 okt zat OEW
    Stertraining (2) 27 okt zon Leiden
November KNSB Competitie (2)   2 nov zat  
  NK VO Kwalificatie (1,2,3)   8 en 22 nov, 6 dec vrij chess.com
  NJCC: A, C en D (3,2)   9 nov zat Rotterdam
    GP-3 (LSG) 16 nov zat LSG
  Kwalificatie  NJK: A,B,Cm (2)   16-17 nov za-zo Amstelveen
  KNSB Competitie (3)   23 nov zat  
    Stertraining (3) 24 nov zon Leiden
  NJCC A, C en D (4,3))   30 nov zat Rotterdam
December   PK-D (LeiSB) 7-8 dec, 15 dec za-zo, zo Leiderdorp
  KNSB Competitie (4)   14 dec zat  
    Oliebollentoernooi 28 dec zat LSG
Januari   Stertraining (4) 5 jan zon Leiden
  Tata Steel Chess Tournament   10-26 jan vrij-zo Wijk aan Zee
  NK VO Teams Finale   15 jan woe Tata on Tour locatie
    GP-4 (Voorschoten) 18 jan zat Voorschotem
    PK-C (LeiSB, 1e speeldag) 26 jan zo LSG
Februari KNSB Competitie (5)   1 feb zat  
    Stertraining (5) 2 feb zon Leiden
  Kwalificatie NJK: A,B,Cm (3)   7-9 feb vrij-zo optie Eindhoven
    PK-E (LeiSB) 15 feb zat LSG +
    PK-C (LeiSB, 2e speeldag) 15 feb zat LSG
    PK-C (LeiSB, 3e speeldag) 16 feb zo LSG
    Daniel Noteboom ? 28 feb-1 mrt vrij-zo Leiden
    GP-5 (Philidor) 22 feb zat Leiden
  Kwalificatie NJK: A,B,Cm (4)   28-29 feb vrij-za Delft
    Stertraining (6) 23 feb zon Leiden
Maart KNSB Competitie (6)   7 mrt zat  
    BO Halve finale (LeiSB) 11 mrt woe Stormpionnen
    JCC-E (LeiSB) 14 mrt zat Voorschoten
    GP-6 (Vrijpionnen) 21 mrt zat Voorhout
    BO Finale (LeiSB) 25 mrt woe Stormpionnen
  KNSB Competitie (7)   28 mrt zat  
    Stertraining (7) 29 mrt zon Leiden
April   LEISB BO 3,4,5 1 apr woe LSG, De Zwaluw
    PK-FGH (LeiSB) 4 apr zat OEW, Leiden
    Stertraining (8) 5 apr zon Leiden
  NK: E   10-11 apr vrij-zat Waalwijk
  KNSB Competitie (8)   18 apr zat  
    Meisjestoernooi 22 apr woe OEW
Mei NJSK: A, B en C   26 apr - 2 mei zo-za ?
  NJCC: A 1e klasse   9 mei zat  
    GP-7 (AAS) 9 mei zat AAS, Kudelstaart
    JCC-C en D (LeiSB) 10 en 17 mei zo, zo OEW, Leiden
  KNSB Competitie (9)   16 mei zat  
  NK: D   21-23 mei do-za Rijswijk
Juni NK BO Algemeen (dag 1 en 2)   6 en 13  juni za, za Gouda
    Stertraining reserve 7 jun zon  
    GP-8 (Alphen) 13  jun zat Alphen
  NK: FGH (Pupillendag)   20 jun zat Maastricht
  NK BO middenbouw (NK 345)   27 jun zat optie Utrecht
Juli   Jeugdweekend toernooi ? 4 en 5 jul ? za-zo Leiderdorp