Aanmeldingen verwerkt tot 5 juli 19.00 uur

Omdat er minder aanmeldingen zijn dat vorig jaar, hebben we besloten in 3 groepen te spelen. De A groep betreft spelers met een rating van 1500+, B is 900-1500 en C is minder dan 900.

De groepsindeling is voorlopig. Late aan- en afmeldingen kunnen nog tot wijzigingen leiden, omdat we graag zoveel mogelijk met even groepen spelen.

 

Naam Club KNSB-rating Jeugdrating Byes Groep
 Cato de Zoeten  SV Voorschoten  1810  1871    A
 Quinten Salomons  SV Leiderdorp 1786 1810    A
 David Sonneveld  SV Leiderdorp 1745 1740    A
 Wendy Huang   Eindhovense SV  1739  1767    A
 Kiri Arnold  SV Leiderdorp  1673 1745    A
 Dana Verheij  Klim-Op, SV Sliedrecht 1657 1531    A
 Wouter Lahousse  De Pluspion Wachtebeke  1654 (B)     A
 Robin van Leeuwen  SHTV 1629 1325    A
 Shrey Jaitly  Kennemer Combinatie 1611 1620    A
 Lorin Arnold  SV Leiderdorp  1610  1597    A
 Jesse van Dongen  SG Overschie  1607  1593    A
 Alan Bakija  Krimpen aan den IJssel 1604 1384    A
 Luna Morote  Landau 1547 1459    A
 Prajit Sai Kumar  Voorburg 1536 1321    A
 Leon Niemeijer  Assen * 1389   A
 Wouter Wieggers  SV Wageningen,
 Arnhemse Schaakacademie
1496 1473   B
 Mats de Jong  Kennemer Combinatie 1467 1241    B
 Yannick Wiggers  SV Voorschoten 1450 1342    B
 Tobias Li-Behn  SHTV 1447 1109    B
 Tristan Maas  SV Voorschoten 1431 1288    B
 Thomas Alvares  SHTV 1429 1319    B
 Kylion Ooms  De Pluspion Wachtebeke  1427 (B)     B
 Rune De Clercq   De Pluspion Wachtebeke   1409 (B)      B
 Mare Morote  Landau 1392 1093    B
 Boran Karioglu   De Pluspion Wachtebeke   1382 (B)      B
 Annabel Vleming  SV Voorschoten 1334 916    B
 Lana van Dongen  SG Overschie 1319  1039    B
 Jette Sannen  SV Voorschoten 1306 1092    B
 Finn Wiggers  SV Voorschoten 1289 1025    B
 Akil Pancharajah  Op Eigen Wieken 1272 1055    B
 Jet de Zoeten  SV Voorschoten  1264  919   B
 Rhys Arnold  SV Leiderdorp  1170  1009    B
 Luna Huang   Eindhovense SV  1135  955    B
 Jungbin Lee  Ivoren Toren 938 825    B
 Arjan de Vries  SG Staunton Groningen   1327    B
 Lander Van Coppenolle   Schaakclub Terneuzen     1067    B
 Cédric Calis  Soester Schaakclub   1067    B
 Kevin Moonen  Moira Domtoren   992   B
 Isafara Gergin  Magnus Leidsche Rijn   982    B
 Wesley Tjong  Ivoren Toren   963    B
 Jonathan Vijver  Op Eigen Wieken   948    B
 Joost Gerlagh  SC Zeist   935    B
 Ivanke Wiggers  SV Voorschoten   918 4  B
 Willem van der Weij  Zukertort    916    B
Wouter Terlouw  SSC 1922   898    C
 Brent Waersegers  SV Amsterdam West   863    C
 Jona van der Poel  SV Voorschoten   826 7,8  C
 Nirupa Ganeshram  ESV   824    C
 Raffi Mkrtchyan  SV Voorschoten   818    C
 Elof Henckens  Rode Lopers Oosterhout   807    C
 Philippe Krylov  Zukertort Amstelveen   763    C
 Ilya Sigida  LSG   671    C
 Fien Sannen  SV Voorschoten   666    C
 Mark de Graaf  Moira Domtoren   627    C
 Noad Ritzerveld  Bobby Fischer   615    C
 Mads Kok  Magnus Leidsche Rijn   606    C
 Connor Visser   Op Eigen Wieken     598    C
 Lawa Hamdi  Op Eigen Wieken    548    C
 Tommy Lay  SV Voorschoten   523    C
 Chris de Weert  SV Voorschoten   495    C
 Thomas Li-Behn  SHTV   486    C
 Rien Veerman  Moira Domtoren   474    C
 Prayan Sai Kumar  Voorburg   428    C
 Paul van Doesem  SV Leiderdorp   427    C
 Luca Lay  SV Voorschoten   425    C
 Ruben van Borren  SV Voorschoten   316    C
 Willem de Weert  SV Voorschoten   283    C
 Diana Chitimia  LSG   157    C
 Lucas Niemeijer  Assen   100    C
 Jasper Maes   De Pluspion Wachtebeke         C
 Yari Depickere  De Pluspion Wachtebeke         C